Archiv výsledků

2019

Budějckej xtreme 2019

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Fractal International Affair
2. JokerZ Bud
3. The Rebels Hardcore
4. Flyvaryors
5. Hop Trop PRAGUE
6. DumbleDogs S
7. Akela Giants

1. Pink Paws Flyball Team
2. Alea tým naděje
3. Fire-Drakes
4. DumbleDogs G
5. X-treme

1. Claw BEAST
2. Jokers
3. CrazyBalls II.
4. Hop Trop HURRICANE
5. The Rebels Rock and Roll
6. Lavina Alfa
7. R.U.P.

1. New Ballance Flyball Team
2. Alea Noční můra
3. Adrenalin Flyers
4. Skyball Wind
5. MANIC DOGS 2
6. KINGS of Malenivy
7. EXPENDABLES FLYBALL TEA

1. JokerZ
2. Tsunami 2 – vlnky
3. Fang BEAST
4. FUNatic Runners
5. Real Ballance Flyball Team

1. Pink Pirates
2. Pilsen F.A.S.T.
3. Akela 2
4. DumbleDogs R
5. CrazyBalls III.
6. Alea Tým XXXL

1. Horn BEAST
2. WOOF ONCE
3. HEROES of Malenivy 4. Too X-treme
5. R.U.P.es

1. The Rebels Punk
2. Tsunami 3
3. JokerZ Lou
4. Lavina Delta
5. Alea Jižní vítr
6. FrogFly
7. Hopíci Brno

kŘUPky na břehu 2019

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Flyvaryors
2. DumbleDogs S
3. X-treme
4. DumbleDogs G

1. CrazyBalls 2
2. Manic Dogs 2
3. Alea minimax
4. Jokers A
5. R.U.P.
6. Fire-Drakes

1. DogDRAGONS 3
2. Tsunami2 – vlnky
3 Adrenalin Flyers
4. Flyvaryors Kamikaze

1. Pink Pirates
2. CrazyBall 3
3. DumbleDogs R
4. Heroes of Malenivy
5. Alea Tým snů
6. DogDRAGONS 2
7. Free X-treme
8. Lavina Beta

1. R.U.P.es
2. Jokers B
3. Adrenalin Flyers II
4. Alea Jižní vítr
5. Hopíci Brno

1. Nearly Helios
2. Oldies ladys stars
3. eLBíCí Crew

Mistrovství ČR ve flyballu 2019

Výsledky jednotlivých divizí:

1. The Rebels Hardcore
2. Flyvaryors
3. Hop Trop PRAGUE
4. DumbleDogs S
5. Jokers
6. R.U.P.
7. X-treme
8. Dumbledogs G

1. Fire-Drakes
2. Alea tý Naděje
3. Tsunami 1
4. CrazyBalls II.
5. KINGS of Malenivy
6.MANIC DOG 2
7. Hop Trop HURRICANE

M.E.D.’s Trophy 2019

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Flyvaryors
2. DumbleDogs S
3. The Rebels Hardcore
4. Hop Trop PRAGUE
5. Alea tým naděje
6. X-treme

1. Tsunami 1
2. Hop Trop HURRICANE
3. Fire-Drakes
4. The Rebels Rock and Roll
5. DogDRAGONS
6. R.U.P.
7. Dumbledogs G

1. CrazyBalls II.
2. Jokers
3. KINGS of Malenivy
4. MANIC DOGS 2
5. Alea Noční můra
6. FUNatic Runners

1. Tsunami 2 – vlnky
2. Dajavera X
3. Hop Trop PANTHERS
4. Pilsen F.A.S.T.
5. DogDRAGONS 2
6. Lavina Alfa

1. CrazyBalls III.
2. R.U.P.em
3. Dumbledogs R
4. Adrenalin Flyers II.
5. FrogFly
6. Too X-treme
7. Alea Tým snů

1. Lavina Omega
2. Tsunami 3
3. The Rebels Punk
4. Jokers B
5. Dajavera Y
6. FrogFly Žabaři
7. Alea Jižní vítr

Mistrovství BCCCZ 2019

Výsledky jednotlivých divizí:

1. DUMBLE DOGS „S“
2. The Rebels Hardcore
3. Hop Trop PRAGUE
4. Flyvaryors
5. X-treme

1. Hop Trop HURRICANE
2. DogDRAGONS
3. DUMBLE DOGS  „G“
4. Tsunami 1
5. R.U.P.
6. Alea – tým naděje
7. FIRE-DRAKES

1. The Rebels Rock and Roll
2. CrazyBalls II.
3. KINGS of Malenivy
4. MANIC DOGS 2
5. Flyvaryors Kamikaze
6. Jokers
7. Špicahópači Brno

1. Dajavera X
2. Tsunami 2 – Vlnky
3. Hop Trop PANTHERS
4. Alea – noční můra
5. Hopíci Brno

1. R.U.P.em
2. DogDRAGONS 2
3. The Rebels Punk
4. CrazyBalls III.
5. Tsunami 3
6. DUMBLE DOGS „R“
7. Alea – tým snů

O pohár Mukařovského psa 2019

Výsledky jednotlivých divizí:

1. The Rebels Hardcore
2. Dumble Dogs „S“
3. Adrenalin Flyers
4. Tsunami 1
5. Joker

1. Pilsen F.A.S.T.
2. FUNatic Runners
3. Tsunami 2
4. The Rebels II
5. KINGS of Malenivy

Eager´s Cup 2019

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Jaw BEAST
2. Fractal International Affair
3. Flyvaryors
4 The Rebels Hardcore
5. Brabo’s Thunderdogs
6. Dumble Dogs „S“
7. Hop Trop PRAGUE

1. Fractal VooDoo
2. Akela Giants
3. Skyball THUNDER
4. Alea – tým naděje
5. JokerZ Bud

1. Tsunami 1
2. Hop Trop HURRICANE
3. DogDRAGONS
4. Lavina Alfa
5. X-treme

1. The Rebels Rock and Roll
2. Claw BEAST
3. Akela Runners
4. New Balance Flyball Team
5. Fire-Drakes
6. Dumble Dogs „G“

1. CrazyBalls II.
2. KINGS of Malenivy
3. Jokers
4. R.U.P.
5. Ultra Concrete
6. Adrenalin Flyers

1. FUNatic Runners
2. Alea – noční můra
3. Skyball WIND
4. Dajavera X
5. Flyvaryors Kamikaze
6. Synergy Flyball Team

1. Fang BEAST
2. Tsunami 2-vlnky
3. Real Ballance Flyball Team
4. DogDRAGONS 2
5. JokerZ
6. MANIC DOGS 2
7. Hop Trop PANTHERS

1. Lavina Gama
2. Skyball RAINBOW
3. Brabo´s Thunderdogs 2
4. CrazyBalls III.
5. Hopíci Brno

1. Dumble Dogs „R“
2. Tsunami
3. Akela Force
4. Too X-treme

1. JokerZ Lou
2. The Rebels Punk
3. FrogFly
4. Jokers B
5. Alea – tým snů

Manic Cup 2019

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Hop Trop Prásk
2. X-treme young
3. The Rebels Future
4. Tsunami


1. Manic Dogs
2. Sněženky
3. Flyvaryors
4. DogDRAGONS

1. HEROES of Malenivy
2. X-treme fresh
3. ORCA – Junior
4. Machři

1. DumbleCintrons
2. DogDRAGONS veterans
3. Crazy Borders
4. Tsunami Lib-Rea
5. DogDRAGONS veterans 2
6. Kosatky

2018

Budějckej xtreme 2018

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Fractal International Affair
2. Hop Trop PRAGUE
3. The Rebels Hardcore
4. Akela Giants
5. Dumble Dogs „S“
6. Lavina Alfa

1. Alea – tým naděje
2. Hop Trop HURRICANE
3. Tsunami 1
4. Skyball THUNDER
5. X-treme
6. Lavina Beta

1. DogDRAGONS
2. CrazyBalls II.
3. R.U.P.
4. Fire-Drakes
5. Akela Runners
6. New Ballance Flyball Team

1. Dumble Dogs „G“
2. KINGS of Malenivy
3. MANIC DOGS 2
4. The Rebels Punk
5. EXPENDABLES

1. Adrenalin Flyers 2
2. Orca Atlantic
3. Hop Trop PANTHERS
4. Alea – Noční můra
5. Pilsen F.A.S.T.

1. WOOF ONCE
2. FUNatic Runners
3. Dajavera X
4. Lavina Gama
5. DogDRAGONS 2

1. Skyball WIND
2. Tsunami 2 -vlnky
3. CrazyBalls III.
4. Too X-treme
5. Dumble Dogs „R“

1. JokerZ Lou
2. Real Ballance Flyball Team
3. R.U.P.ex
4. The Rebels Rock and Roll
5. Alea – tým snů

kŘUPky na břehu 2018

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Dumble Dogs „S“
2. The Rebels Hardcore
3. Hop Trop PRAGUE
4. Alea – tým naděje
5. Tsunami 1
6. Lavina Delta

1. X-treme
2. R.U.P.
3. Hop Trop HURRICANE
4. MANIC DOGS 2
5. Pink Pirates
6. Fire-Drakes

1. DogDRAGONS 3
2. Flyvaryors Kamikaze
3. Orca Atlantic
4. Pilsen F.A.S.T.

1. The Rebels Punk
2. Dumble Dogs „G“
3. Tsunami 2-vlnky
4. CrazyBalls I.

1. R.U.P.em
2. Too X-treme
3. Dumble Dogs „R“
4. Lavina Gama
5. FrogFly
6. Alea – tym snu

1. R.U.B.els
2. CrazyEars
3. R.U.M.jo
4. Xtreme for ever

Mistrovství ČR 2018

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Hop Trop PRAGUE
2. The Rebels Hardcore
3. Dumble Dogs „S“
4. X-treme
5. R.U.P.
6. Tsunami 1
7. Alea – tým naděje
8. Hop Trop HURRICANE

1. Pink Pirates
2. CrazyBalls II.
3. Lavina Beta
4. Adrenalin Flyers
5. MANIC DOGS 2
6. Fire-Drakes
7. Pilsen F.A.S.T.



M.E.D.’s Trophy 2018

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Hop Trop PRAGUE
2. The Rebels Hardcore
3. Lavina Alfa
4. Dumble Dogs „S“

1. Alea – tým naděje
2. Tsunami 1
3. Pink Pirates
4. Hop Trop HURRICANE
5. R.U.P.
6. CrazyBalls II.
7. Flyvaryors

1. MANIC DOGS 2
2. DogDRAGONS
3. Lavina Beta
4. X-treme

1. Pilsen F.A.S.T.
2. Orca Atlantic
3. KINGS of Malenivy
4. Hop Trop PANTHERS
5. Alea – Noční můra
6. Fire-Drakes
7. Adrenalin Flyers

1. Dumble Dogs „G“
2. DogDRAGONS 2
3. CrazyBalls III.
4. Tsunami 2 – vlnky
5. FUNatic Runners

1. Too X-treme
2. The Rebels Punk
3. Lavina Gama
4. Nextra
5. Orca Pacific

DogDRAGONS CUP 2018

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Hop Trop PRAGUE
2. Lavina Alfa
3. The Rebels Hardcore
4. Dumble Dogs „S“

1. Tsunami 1
2. R.U.P.
3. Alea – tým naděje
4. Hop Trop HURRICANE

1. Pink Pirates
2. CrazyBalls II.
3. DogDRAGONS
4. X-treme
5. MANIC DOGS 2
6. Lavina Beta

1. Pilsen F.A.S.T.
2. Adrenalin Flyers
3. KINGS of Malenivy
4. Fire-Drakes
5. Hop Trop PANTHERS

1. Dumble Dogs „G“
2. CrazyBalls III.
3. Dajavera X
4. DogDRAGONS 2
5. Lavina Gama

1. Tsunami 2 – vlnky
2. The Rebels Punk
3. FUNatic Runners
4. Too X-treme
5. R.U.P.es
6. Dajavera Y

Turnaj „BRIT“ 2018

Výsledky jednotlivých divizí:

1. The Rebels I.
2. R.U.P.
3. Dumble Dogs „S“
4. Flyvaryors

1. Tsunami 1
2. MANIC DOGS 2
3. DogDRAGONS
4. X-treme

1. Pilsen F.A.S.T.
2. Orca Atlantic
3. Dajavera X
4. CrazyBalls I.
5. R.U.P.em
6. Tsunami 2 – vlnky

1. Dumble Dogs „G“
2. DogDRAGONS 2
3. Too X-Treme
4. FUNatic Runners
5. KINGS of Malenivy
6. The Rebels II

Eager´s Cup 2018

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Jaw BEAST
2. FRACTAL INTERNATIONAL AFFAIR
3. Lavina Alfa
4. The Rebels Hardcore
5. Hop Trop PRAGUE

1. Claw BEAST
2. Akela Giants
3. FRACTAL
4. Alea – tým naděje
5. Tornadogs Flyball
6. Dumble Dogs „S“

1. Flyvaryors
2. Hop Trop HURRICANE
3. Lavina Beta
4. Skyball THUNDER
5. X-treme
6. DogDRAGONS
7. New Balance Team

1. R.U.P.
2. MANIC DOGS 2
3. Orca Atlantic
4. Fire-Drakes
5. Synergy Flyball Team

1. Pink Pirates
2. Adrenalin Flyers
3. Pilsen F.A.S.T.
4. Akela Runners
5. Alea – noční můra

1. Fang BEAST
2. Hop Trop PANTHERS
3. KINGS of Malenivy
4. Skyball WIND
5. TSUNAMI 1
6. CrazyBalls II.

1. Dajavera X
2. DogDRAGONS 2
3. Dumble Dogs „G“
4. The Rebels Punk
5. FUNatic Runners
6. R.U.P.em

1. Lavina Gama
2. CrazyBalls III.
3. TSUNAMI 2 – VLNKY
4. Akela Flying Wolves
5. Too X-treme
6. Real Ballance Team
7. Orca Pacific

2017

Budějckej Xtreme 2017

Výsledky jednotlivých divizí:

1. JAW Beast
2. Fractal International Affair
3. Hop Trop PRAGUE
4. GKSK Cani-ball Carnivore
5. The Rebels Hardcore
6. Blade Runners Unleashed
7. LAVINA Alfa
8. Road Runners Unleashed
9. CrazyBalls I.

1. Claw Beast
2. Alea – tým naděje
3. Pink Pirates
4. LAVINA Beta
5. X-treme
6. Hop Trop HURRICANE

1. WOOF ONCE
2. The Rebels Rock and Roll
3. DogDRAGONS
4. Pink Paws Warriors
5. FUNatic Runners
6. EXPENDABLES FLYBALL TEAM
7. Orca Atlantic

1. MANIC DOGS 2
2. DogDRAGONS 2
3. R.U.P
4. CrazyBalls II.
5. Alea – Noční Můra
6. Fire-Drakes
7. GKSK Cani-ball Hungry

1. Tornadogs Flyball Team
2. Tsunami 2 – vlnky
3. Fang Beast
4. Hop Trop PANTHERS
5. LAVINA Gama
6. Pilsen F.A.S.T.
7. Malenivy Team

1. R.U.P.ex
2. Adrenalin Flyers II
3. NIMBUS Hop Trop
4. Free X-treme
5. WOOF TWICE
6. CrazyBalls III.

1. Fór X-treme
2. Pink Paws Fighters
3. FUNatic Jumpers
4. The Rebels II
5. Nextra
6. BriskMerlottes

Turnaj sladkých nadějí 2017

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Lavina Alfa
2. The Rebels Hardcore
3. Hop Trop PRAGUE
4. CrazyBalls I.

1. Alea – tým naděje
2. Pink Pirates
3. Claw BEAST
4. Hop Trop HURRICANE
5. Tsunami 1
6. Lavina Beta
7. Flyvaryors

1. Orca Atlantic
2. The Rebels Rock and Roll
3. FUNatic Runners
4. Adrenalin Flyers
5. R.U.P.em
6. CrazyBalls II.

1. Manic Dogs 2
2. Adrenalin Flyers II
3. Hop Trop PANTHERS
4. Pilsen F.A.S.T.
5. Fang BEAST

1. Tsunami 2-vlnky
2. NIMBUS Hop Trop
3. Dajavera X
4. R.U.P.es
5. Too X-treme
6. CrazyBalls III.
7. Fire-Drakes

1. LAVINA OMEGA
2. Free X-treme
3. The Rebels II
4. FUNatic Jumpers

Mistrovství ČR 2017

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Lavina Alfa
2. The Rebels Hardcore
3. Hop Trop PRAGUE
4. X-treme
5. Hop Trop HURRICANE
6. Pink Pirates
7. CrazyBalls I.
8. Lavina Beta

1. Alea – tým naděje
2. Flyvaryors
3. Tsunami 1
4. Orca Atlantic
5. The Rebels Rock and Roll
6. FUNatic Runners
7. R.U.P.

MR BCCCZ 2017

Výsledky jednotlivých divizí:

1. The Rebels I
2. CrazyBalls I.
3. Lavina Delta
4. Hop Trop Mix 1

1. DogDRAGONS
2. Orca Atlantic
3. X-treme
4. Alea – tým naděje

1. R.U.P.
2. Alea – Noční Můra
3. Adrenalin Flyers
4. CrazyBalls II.
5. MANIC DOGS 2
6. DogDRAGONS 2
7. Flyvaryors Kamikaze

1. Lavina Gama
2. Tsunami 1
3. Hop Trop Mix 2
4. Malenivy Team
5. Pilsen F.A.S.T.

1. Dajavera X
2. Adrenalin Flyers II.
3. R.U.P.es
4. Too X-treme
5. Kosatky 1
6. The Rebels II
7. CrazyBalls III.

Crazy Cup 2017

Výsledky jednotlivých divizí:

1. The Rebels Hardcore
2. Lavina Alfa
3. Hop Trop PRAGUE
4. CrazyBalls I.

1. Hop Trop HURRICANE
2. Pink Pirates
3. Lavina Beta
4. DogDRAGONS
5. Alea – tým naděje

1. The Rebels Rock and Roll
2. FUNatic Runners
3. Orca Atlantic
4. R.U.P.
5. CrazyBalls II.
6. Adrenalin Flyers

1. MANIC DOGS 2
2. Alea – Noční Můra
3. Hop Trop PANTHERS
4. DogDRAGONS 2

1. Lavina Gama
2. Adrenalin Flyers II.
3. Dajavera Y
4. Pilsen F.A.S.T.
5. CrazyBalls III.

1. NIMBUS Hop Trop
2. The Rebels Punk
3. FUNatic Jumpers
4. Free X-treme
5. Dajavera X

M.E.D.s Trophy 2017

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Jaw Beast
2. The Rebels Hardcore
3. Hop Trop PRAGUE
4. Lavina Alfa

1. Claw Beast
2. CrazyBalls I.
3. Alea – tým naděje
4. X-treme
5. DogDRAGONS
6. FUNatic Runners

1. Pink Pirates
2. Hop Trop Hurricane
3. Flyvaryors
4. Lavina Beta
5. Tsunami 1
6. Orca Atlantic

1. The Rebels Rock and Roll
2. CrazyBalls II.
3. Adrenalin Flyers
4. Alea – Noční Můra
5. R.U.P.em
6. Pilsen F.A.S.T.

1. MANIC DOGS 2
2. Tsunami 2 – Vlnky
3. Malenivy Team
4. Lavina Gama
5. Hop Trop Panthers
6. Fire-Drakes
7. DogDRAGONS 2

1. CrazyBalls III.
2. NIMBUS Hop Trop
3. FUNatic Jumpers
4. Dajavera Y
5. Green ,,P“ Pirates
6. Too X-treme

Eager’s Cup 2017

Výsledky jednotlivých divizí:

1. FRACTAL INTERNATIONAL
2. Blade Runners Unleashed
3. Jaw BEAST
4. Hop Trop PRAGUE
5. The Rebels Hardcore

1. Claw BEAST
2. CrazyBalls I.
3. Alea – tým naděje
4. WD Immortal
5. Tsunami 1
6. FRACTAL
7. Hop Trop HURRICANE

1. WOOF ONCE
2. X-treme
3. FUNatic Runners
4. DogDRAGONS
5. Orca Atlantic
6. R.U.P.

1. Pink Pirates
2. GKSK Cani-ball Hungry
3. Flyvaryors
4. The Rebels Rock and Roll
5. Skyball THUNDER
6. MANIC DOGS 1

1. Adrenalin Flyers
2. CrazyBalls II.
3. Alea – Noční Můra
4. WOOF TWICE
5. Hop Trop PANTHERS
6. Pilsen F.A.S.T.

1. Skyball WIND
2. Fang BEAST
3. R.U.P.em
4. DogDRAGONS 2
5. NIMBUS Hop Trop

1. Malenivy Team
2. Adrenalin Flyers II.
3. Tsunami 2 – Vlnky
4. Dajavera Y Fitmin
5. LosUltra
6. Green,,P“ Pirates
7. Too X-treme

1. CrazyBalls III.
2. MANIC DOGS 2
3. FUNatic Jumpers
4. Fire-Drakes
5. Skyball TORNADO

2016

Xtreme Acana Cup 2016

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Blade Runners Unleashed
2. Road Runners Unleashed
3. Hop Trop PRAGUE
4. DogDRAGONS
5. Lavina delta
6. The Rebels Hardcore

1. Claw BEAST
2. X-treme
3. Hop Trop MIX
4. Pink Paws Warriors
5. Pink Pirates
6. Špicahópači Brno

1. DogDRAGONS 2
2. MANIC DOGS 1
3. R.U.P.em
4. Pilsen F.A.S.T
5. The Rebels Punk
6. BriSk Sucky Pucky

1. Tsunami 2 – vlnky
2. DogDRAGONS 3
3. The Rebels Rock ´n´Rol
4. CrazyBalls III.
5. Too X-treme
6. DE AN

1. Fang BEAST
2. NIMBUS Hop Trop
3. Lavina Omega
4. Pilsen 2 F.A.S.T.
5. FrogFly
6. Green,,P“ Pirates

1. Alea – noční můra
2. FUNatic Jumpers
3. MANIC DOGS 2
4. Nextra
5. DE AUNDERN

Turnaj sladkých nadějí 2016

Výsledky jednotlivých divizí:

1. The Rebels Hardcore
2. CrazyBalls I.
3. Hop Trop PRAGUE
4. Lavina Delta
5. TSUNAMI 1
6. X-treme

1. Pink Pirates
2. DogDRAGONS 2
3. Hop Trop HURRICANE
4. Alea – tým naděje
5. R.U.P.

1. Orca Atlantic
2. Pilsen F.A.S.T.
3. CrazyBalls II.
4. Hop Trop PANTHERS
5. FUNatic Runners

1. Adrenalin Flyers II.
2. DogDRAGONS 3
3. The Rebels Punk
4. Flyvaryors
5. FUNatic Jumpers

1. The Rebels Rock and Roll
2. CrazyBalls III.
3. NIMBUS Hop Trop
4. Too X-treme
5. TSUNAMI 2-vlnky

1. Green „P“ Pirates
2. Pilsen 2 F.A.S.T.
3. Fire-Drakes
4. KOSATKY 1
5. Adrenalin Flyers

1. Dajavera Y Fitmin
2. R.U.P.es
3. FrogFly
4. Lavina omega
5. Alea – noční můra

MČR ve flyballu 2016

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Hop Trop PRAGUE
2. Lavina delta
3. The Rebels Hardcore
4. X-treme
5. TSUNAMI 1
6. Pink Pirates

1. CrazyBalls I.
2. Hop Trop HURRICANE
3. Adrenalin Flyers
4. R.U.P.
5. Pilsen F.A.S.T.
6. Alea-tým naděje

MR BCCCZ 2016

Výsledky jednotlivých divizí:

1. X-treme
2. CrazyBalls I.
3. Rainbow Pirates
4. Hop Trop MIX
5. Adrenalin Flyers

1. DogDRAGONS 2
2. Stripes Pirates
3. R.U.P.em
4. Orca Atlantic
5. Alea-tým naděje
6. FUNatic Runners

1. TSUNAMI 1
2. Dajavera X Fitmin
3. CrazyBalls II.
4. Adrenalin Flyers II.
5. DogDRAGONS 3
6. Too X-treme

1. NIMBUS Hop Trop
2. ForPes Pohoda
3. CrazyBalls III.
4. Dajavera Y Fitmin
5. FUNatic Jumpers
6. R.U.P.es
7. Alea – noční můra

Crazy Cup 2016

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Hop Trop PRAGUE
2. Lavina Delta
3. DogDRAGONS
4. The Rebels Hardcore
5. CrazyBalls I.

1.X-treme
2.Pink Pirates
3.Alea – tým naděje
4.Adrenalin Flyers
5.Hop Trop HURRICANE
6.DogDRAGONS 2

1.R.U.P.
2.Manic Dogs 1
3.Pilsen F.A.S.T.
4.Orca Atlantic
5.CrazyBalls II.

1.ŠpicaHópači
2.Black Pirates
3.FUNatic Runners
4.Hop Trop PANTHERS
5.Flyvaryors

1.R.U.P.em
2.DogDRAGONS 3
3.FUNatic Jumpers
4.Lavina Gama
5.Too X-treme
6.The Rebels Rock and Roll

1.BriSk MeRlottes
2.Adrenalin Flyers II.
3.Manic Dogs 2
4.Green „P“ Pirates
5.CrazyBalls III.
6.Kosatky 1

1.Fire-Drakes
2.NIMBUS Hop Trop
3.FrogFly
4.Alea – noční můra

Manic Cup 2016

Výsledky jednotlivých divizí:

1.Hop Trop PRAGUE
2.Lavina delta
3.The Rebels Hardcore
4.CrazyBalls I.

1.DogDRAGONS 2
2.Pink Pirates
3.R.U.P
4.Tsunami 1
5.Adrenalin Flyers
6.Alea – tým naděje
7.Hop Trop HURRICANE

1.Pilsen F.A.S.T.
2.Manic dogs 1
3.CrazyBalls II.
4.Hop Trop PANTHERS
5.Orca Atlantic
6.FUNatic Runners

1.Lavina gama
2.DogDRAGONS 3
3.FLYVARYORS
4.Black Pirates
5.The Rebels Rock´n´Roll

1.The Rebels Punk
2.Dajavera X Fitmin
3.FUNatic Jumpers
4.Too X-treme
5.Tsunami 2 – vlnky
6.BriSk MeRlottes

1.CrazyBalls III.
2.Kosatky 1
3.Adrenalin Flyers II.
4.Green „P“ Pirates
5.Manic dogs 2
6.NIMBUS Hop Trop
7.Dajavera Y Fitmin
8.Alea – noční můra

Budějckej xtreme 2016

Výsledky jednotlivých divizí:

1.Hop Trop PRAGUE
2.The Rebels Hardcore
3.CrazyBalls I.
4.Lavina delta
5.DogDRAGONS

1.X-treme
2.Tsunami 1
3.DogDRAGONS 2
4.Pink Pirates
5.R.U.P.
6.Hop Trop HURRICANE
7.Alea – tým naděje

1.MANIC DOGS 1
2.CrazyBalls II.
3.FLYVARYORS
4.BriSk Sucky Pucky
5.Hop Trop PANTHERS
6.Pilsen F.A.S.T.
7.FUNatic Runners
8.Lavina gama

1.The Rebels Rock ´n´Roll
2.Too X-treme
3.DogDRAGONS 3
4.FUNatic Jumpers
5.Dajavera X Fitmin
6.ŠpicaHópači Brno

1.Tsunami 2 – vlnky
2.CrazyBalls III.
3.MANIC DOGS 2
4.FrogFly
5.BriSk MeRlottes
6.Alea – noční můra

Eager’s Cup 2016

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Blade Runners Unleashed
2. North Pole F.T.
3. Hop Trop PRAGUE
4. The Rebels Hardcore
5. DogDRAGONS

1. BRABO´s THUNDERDOGS 1
2. Manic PSYchosis
3. Fractal
4. X-treme
5. GKSK Cani-ball Carnivore

1. Adrenalin Flyers
2 .Alea – tým naděje
3. Hop Trop HURRICANE
4. Road Runners Unleashed
5. CrazyBalls I.

1. TSUNAMI 1
2. BRABO´s THUNDERDOGS 2
3. DogDRAGONS 2
4. The Rebels Punk
5. Lavina Delta

1. R.U.P.
2. WOOF ONCE
3. East Pole F.T.
4. FUNatic Runners
5. Pink Pirates
6. Space Runners Unleashed

1. GKSK Cani-ball Hungry
2. Pilsen F.A.S.T.
3. Black Pirates
4. Pink Paws Warriors
5. Hop Trop PANTHERS
6. MANIC DOGS 1
7. CrazyBalls II.
8. South Project Ulala

1. Orca Atlantic
2. Skyball WIND
3. R.U.P.em
4. Flyvaryors
5. BRABO´s THUNDERDOGS 3
6. Lavina Gama
7. DogDRAGONS 3
8. The Rebels Rock and Roll

1. Skyball RAINBOW
2. Too X-treme
3. FUNatic Jumpers
4. Dajavera X Fitmin
5. BRABO´s THUNDERDOGS 4
6. CrazyBalls III.
7. NIMBUS Hop Trop

1. Green „P“ Pirates
2. Pink Paws Fighters
3. MANIC DOGS 2
4. Adrenalin Flyers II.
5. R.U.P.es
6. Stimulant PSYchosis
7. Alea – noční můra

Křupky na břehu 2016

Výsledky jednotlivých divizí:

1. The Rebels Foolish
2. The Rebels Heavy
3. Tsunami 1
4. Flyvaryors 1
5. Crazy Kosatky

1. Little Pirates 1
2. NT w2 2 Tsunami 2
3. Funatic Hop
4. Alí Belí
5. Little Pirates II

1. New Malenivy Team
2. Adrenalin Nikes
3. Triple Threat
4. ForPes Čiperky
5. Flyvaryors III

1. First Pirates
2. FUNatic Veterans
3. RUP Old Stars
4. Tsunami 3

1. ForPes Lenochodi
2. AAA FrogFly
3. Alea Nerváčci
4.Flyvaryors II

EFC 2016

2015

Budějckej Xtreme 2015

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Shake Unleashed
2. Hop Trop PRAGUE
3. Tornados
4. CrazyBalls I.
5. DogDRAGONS
6. The Rebels Hardcore


1. Manic PSYchosis
2. X-treme
3. Hop Trop HURRICANE
4. DogDRAGONS 2
5. Adrenalin Flyers
6. R.U.P.

1. Tornados Fireballs
2. Hop Trop PANTHERS
3. Pilsen F.A.S.T.
4. WOOF ONCE
5. FUNatic Runners
6. Pink Pirates

1. WindDogs
2. LAVINA GAMA
3. Alea – noční můra
4. MANIC DOGS 1
5. DogDRAGONS 3
6. CrazyBalls II.
7. The Rebels Rock and Roll

1. R.U.P.em
2. TSUNAMI 1
3. Black Pirates
4. WindDogs Raw
5. Tornados Lightnings
6. Budweis Fly

1. CrazyBalls III.
2. NIMBUS Hop Trop
3. Malenivy Team
4. Pilsen 2 F.A.S.T.
5. Green „P“ Pirates
6. Too X-treme

1. Pink Paws Fighters
2. ŠpicaHópači Brno
3. DE AN
4. TSUNAMI 2-vlnky
5. FUNatic Jumpers

1. BriSk MeRlottes
2. Alea – tým snů
3. Adrenalin Flyers II.
4. R.U.P.es
5. PSoof

Turnaj sladkých nadějí 2015

Výsledky jednotlivých divizí:

1. CrazyBalls I.
2. Hop Trop PRAGUE
3. The Rebels Hardcore
4. DogDRAGONS

1. X-treme
2. Adrenalin Flyers
3. Hop Trop HURRICANE
4. R.U.P.
5. DogDRAGONS 2
6. Pink Pirates

1. FUNatic Runners
2. Pilsen F.A.S.T.
3. MANIC DOGS 1
4. The Rebels Rock and Roll
5. Hop Trop PANTHERS
6. DogDRAGONS 3

1. Alea – noční můra
2. LAVINA GAMA
3. CrazyBalls II.
4. TSUNAMI 1

1. Green „P“ Pirates
2. Pilsen 2 F.A.S.T.
3. Budweis Fly
4. CrazyBalls III.
5. Too X-treme

1. Dajavera X Fitmin
2. NIMBUS Hop Trop
3. FUNatic Jumpers
4. KOSATKY 1

1. Malenivy Team
2. Orca Pacific
3. Dajavera Y Fitmin
4. Adrenalin Flyers II.
5. BriSk MeRlottes
6. FrogFly
7. Hopíci Brno

MČR ve flyballu 2015

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Lavina Delta
2. Hop Trop PRAGUE
3. The Rebels Hardcore
4. DogDRAGONS
5. CrazyBalls I.
6. Pink Pirates
7. DogDRAGONS 2
8. R.U.P.
9. Adrenalin Flyers
10. Hop Trop HURRICANE
11. Alea – tým naděje
12. Pilsen F.A.S.T.

Mistrovství BCCCZ 2015

Výsledky jednotlivých divizí:

1. DogDRAGONS
2. CrazyBalls I
3. Alea – tým naděje
4. X-treme
5. FUNatic Runners
6. R.U.P.

1. Orca Atlantic
2. Pilsen F.A.S.T.
3. DogDragons 2
4. R.U.P.em
5. Pink Pirates

1. ForPes Pohoda
2. Dajavera X Fitmin
3. Budweis Fly
4. FUNatic Jumpers
5. Pilsen 2 F.A.S.T.

1. CrazyBalls III
2. Lavina Gama
3. Kosatky 1
4. Orca Pacific
5. Dajavera Y Fitmin
6. Alea – noční můra

1. Mouchy v letech
2. Parťáci
3. FUNatic Veterans
4. Best of Dajavera

Crazy Cup 2015

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Lavina Delta
2. Hop Trop PRAGUE
3. The Rebels Hardcore
4. Dog DRAGONS
5. CrazyBalls I.
6. Alea – tým naděje

1. Pink Pirates
2. Hop Trop HURRICANE
3. DogDRAGONS 2
4. Adrenalin Flyers
5. R.U.P.

1. Pilsen F.A.S.T.
2. Hop Trop PANTHERS
3. FUNatic Runners
4. The Rebels Rock’n’Roll
5. MANIC DOGS 1
6. R.U.P.em
7. Alea – noční můra

1. Orca Atlantic
2. CrazyBalls II.
3. Lavina Gama
4. Black Pirates
5. Green „P“ Pirates

1. DogDRAGONS 3
2. Tsunami 1
3. Pilsen 2 F.A.S.T.
4. CrazyBalls III.
5. Dajavera X Fitmin
6. FUNatic Jumpers

1 .Budweis Fly
2. NIMBUS Hop Trop
3. Kosatky 1
4. Tsunami 2 vlnky
5. Orca Pacific
6. Dajavera Y Fitmin
7. Alea – tým snů

Manic Cup 2015

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Lavina delta
2. Hop Trop PRAGUE
3. DogDRAGONS 1
4. The Rebels Hardcore
5. Alea – tým naděje
6. CrazyBalls I

1. X-treme
2. DogDRAGONS 2
3. R.U.P.
4. Pink Pirates
5. Adrenalin Flyers
6. Hop Trop HURRICANE
7. The Rebels Rock´n´Roll

1. Pilsen F.A.S.T.
2. Hop Trop PANTHERS
3. Alea – noční můra
4. FUNatic Runners
5. Manic Dogs 1
6. R.U.P.em
7. CrazyBalls II.

1. Too X-treme
2. Green „P“ Pirates
3. Tsunami 1
4. FUNatic Jumpers
5. DogDRAGONS 3
6. CrazyBalls III.

1. Lavina gama
2. Black Pirates
3. ForPes Pohoda
4. R.U.P.es
5. NIMBUS Hop Trop

1. ORCA Pacific
2. BriSk MeRlottes
3. Adrenalin Flyers II.
4. Alea – tým snů
5. Manic Dogs 2

Lukášovský drak 2015

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Lavina Delta
2. Hop Trop PRAGUE
3. DogDRAGONS
4. CrazyBalls I.
5. PINK PIRATES
6. The Rebels Hardcore

1. Alea – tým naděje
2. Hop Trop HURRICANE
3. Pilsen F.A.S.T.
4. DogDRAGONS 2
5. Adrenalin Flyers
6. The Rebels Rock ‚n‘ Roll
7. R.U.P.

1. X-treme
2. Hop Trop PANTHERS
3. MANIC DOGS 1
4. FUNatic Runners
5. Orca Atlantic
6. CrazyBalls II.

1. R.U.P.em
2. Dajavera X Fitmin
3. FUNatic Jumpers
4. Pilsen 2 F.A.S.T.
5. GREEN „P“ PIRATES
6. CrazyBalls III.
7. Alea – noční můra

1. Too X-treme
2. NIMBUS Hop Trop
3. DogDRAGONS 3
4. Adrenalin Flyers II.
5. Orca Pacific
6. Dajavera Y Fitmin

Eagers Cup 2015

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Blade Runners Unleashed
2. Lavina Delta
3. Hop Trop PRAGUE
4. DogDRAGONS
5. The Rebels Hardcore
6. BRABO´s THUNDERDOGS 1
7. Alea – tým naděje

1. Pink Pirates
2. CrazyBalls I.
3. GKSK Cani-ball Yum-Yum
4. R.U.P.
5. The Rebels Rock and Roll
6. FUNatic Runners

1. North Pole F.T.
2. Adrenalin Flyers
3. Road Runners Unleashed
4. CrazyBalls II.
5. Alea – noční můra
6. Manic PSYchosis

1. Old School Gypsies
2. Sky Jumpers
3. Hop Trop HURRICANE
4. R.U.P.em
5. BRABO´s THUNDERDOGS 2
6. X-treme

1. DogDRAGONS 2
2. Pilsen F.A.S.T.
3. WOOF Once
4. Orca Atlantic
5. MANIC DOGS 1

1. Skyball WIND
2. GKSK Cani-ball Hungry
3. TSUNAMI 1
4. Pilsen 2 F.A.S.T.
5. Green „P“ Pirates
6. Hop Trop PANTHERS
7. Dajavera X Fitmin
8. CrazyBalls III.

1. BRABO´s THUNDERDOGS 3
2. NIMBUS Hop Trop
3. R.U.P.es
4. FUNatic Jumpers
5. East Pole F.T.
6. Too X-treme
7. Dajavera Y Fitmin

1. Orca Pacific
2. BriSk MeRlottes
3. Golden Bullet Jumpers
4. Alea – tým snů
5. UltraPSYcho

2014

Budějcký xtreme 2014

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Hop Trop PRAGUE
2. DogDRAGONS
3. Alea – tým naděje
4. The Rebels Hardcore

1. X-treme
2. Pink Pirates
3. CrazyBalls I.
4. R.U.P.
5. Budweis Fly
6. Pilsen F.A.S.T.

1. GKSK Cani-ball Yum-yum
2. Road Runners Unleashed
3. Hop Trop HURRICANE
4. FUNatic Runners
5. DogDRAGONS 2
6. Pink Paws Warriors
7. The Rebels Rock and Roll

1. WOOF
2. Skyball TWISTER
3. MANIC DOGS 1
4. Hop Trop PANTHERS
5. R.U.P.em
6. Black Pirates

1. Pilsen 2 F.A.S.T.
2. CrazyBalls II.
3. Too X-treme
4. ŠpicaHópači Brno

1. WindDogs
2. NIMBUS Hop Trop
3. Green „P“ Pirates
4. GKSK Cani-ball Hungry
5. Alea – tým snů
6. R.U.P.es

1. Skyball BREEZE
2. NEXTRA
3. Budweis Fly Zwei
4. Alea – tým XXXL
5. BriSk MeRlottes

Turnaj sladkých nadějí 2014

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Hop Trop PRAGUE
2. Alea-tým naděje
3. DogDRAGONS
4. The Rebels Hardcore
5. Lavina delta

1. Pink Pirates
2. X-treme
3. Hop Trop HURRICANE
4. Pilsen F.A.S.T.
5. CrazyBalls I.

1. The Rebels Rock and Roll
2. Adrenalin Flyers
3. FUNatic Runners
4. Manic PSYchosis
5. Manic Dogs 1

1. Black Pirates
2. Dajavera X Fitmin
3. Hop Trop PANTHERS
4. CrazyBalls II.
5. R.U.P.em
6. CrazyBalls III.
7. Pilsen 2 F.A.S.T.
8. Budweis Fly

1. TSUNAMI 1
2. Alea-tým snů
3. Green „P“ Pirates
4. NIMBUS Hop Trop
5. Dajavera Y Fitmin

Mistrovství ČR ve flyballu 2014

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Hop Trop PRAGUE
2. Alea – tým naděje
3. The Rebels Hardcore
4. CrazyBalls I.
5. Pink Pirates
6. DogDRAGONS 2
7. DogDRAGONS
8. Pilsen F.A.S.T.
9. R.U.P.
10. X-treme
11. Hop Trop HURRICANE
12. The Rebels Rock and Roll

Mistrovství BCCCZ 2014

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Lavina Delta
2. X-treme
3. Crazy Balls I.
4. Pink Pirates
5. Hop Trop MIX
6. R.U.P.

1. Dog DRAGONS 2
2. The Rebels Hardcore
3. Orca Atlantic
4. FUNatic Runners
5. R.U.P.em

1. Budweis Fly
2. Dajavera X Fitmin
3. CrazyBalls III.
4. Black Pirates
5. Alea – tým naděje

1. Kosatky 1
2. Too X-treme
3. FUNatic Jumpers
4. Dajavera Y Fitmin
5. Orca Pacific
6. Green P´Pirates

EFC 2014

Výsledky jednotlivých divizí:

Crazy Cup 2014

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Hop Trop PRAGUE
2. Lavina Delta
3. Pink pirates
4. DogDRAGONS
5. Alea – tým naděje
6. R.U.P.

1. X-treme
2. CrazyBalls I.
3. Pilsen F.A.S.T.
4. The Rebels Hardcore
5. DogDRAGONS 2
6. Hop Trop HURRICANE

1. Adrenalin Flyers
2. Lavina Beta
3. FUNatic Runners
4. Hop Trop PANTHERS
5. The Rebels Rock and Roll
6. DogDRAGONS 3

1. R.U.P.em
2. Orca Atlantic
3. CrazyBalls II.
4. Pilsen 2 F.A.S.T

1. CrazyBalls III.
2. Too X-treme
3. Alea – tým snů
4. Dajavera X Fitmin

1. Kosatky 1
2. Green „P“ Pirates
3. NIMBUS Hop Trop
4. Lavina GAMA
5. Dajavera Y Fitmin

Happy Míček 2014

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Hop Trop PRAGUE
2. LAVINA DELTA
3. DogDRAGONS
4. R.U.P.
5. ALEA – TÝM NADĚJE

1. Pilsen F.A.S.T.
2. CrazyBalls I.
3. The Rebels Hardcore
4. DogDRAGONS 2
5. Hop Trop HURRICANE

1. X-treme
2. PINK PIRATES
3. LAVINA BETA
4. FUNatic Runners
5. Hop Trop PANTHERS
6. The Rebels Rock and Roll

1. R.U.P.em
2. CrazyBalls II.
3. FUNatic Jumpers
4. Pilsen 2 F.A.S.T.

1. Orca Atlantic
2. CrazyBalls III.
3. KOSATKY 1
4. ALEA – TÝM SNŮ
5. NIMBUS Hop Trop

1. GREEN „P“ PIRATES
2. R.U.P.es
3. Orca Pacific
4. LAVINA GAMA

Lukášovský drak 2014

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Hop Trop PRAGUE
2. ALEA – TÝM NADĚJE
3. DogDRAGONS
4. PINK PIRATES
5. LAVINA DELTA
6. Pilsen F.A.S.T.

1. R.U.P.
2. DogDRAGONS 2
3. CrazyBalls I.
4. Hop Trop HURRICANE
5. X-treme
6. The Rebels Hardcore

1. The Rebels Rock and Roll
2. LAVINA BETA
3. Hop Trop PANTHERS
4. FUNatic Runners
5. Black Pirates
6. DogDRAGONS 3
7. CrazyBalls II.

1. Pilsen 2 F.A.S.T.
2. R.U.P.em
3. FUNatic Jumpers
4. CrazyBalls III.
5. Too X-treme
6. ADRENALIN FLYERS

1. ALEA – TÝM SNŮ
2. Dajavera Y Fitmin
3. GREEN „P“ PIRATES
4. NIMBUS Hop Trop
5. NEXTRA

1. FUNatic – Barnei & Denny
2. The Rebels – Wensdy & Ange

Eagers Cup 2014

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Blade Runners Unleashed
2. LAVINA DELTA
3. Hop Trop PRAGUE
4. The Rebels Hardcore
5. DogDRAGONS

1. ALEA – TÝM NADĚJE
2. PINK PIRATES
3. X-treme
4. GKSK Cani-Ball Go
5. Road Runners Unleashed
6. DogDRAGONS 2
7. CrazyBalls I.

1. North Pole
2. R.U.P.
3. LAVINA BETA
4. Pilsen F.A.S.T.
5. ADRENALIN FLYERS
6. Skyball WIND

1. Manic PSYchosis
2. Sky Jumpers
3. FUNatic Runners
4. Budweis Fly
5. The Rebels Rock and Roll
6. Hop Trop HURRICANE

1. FUNatic Jumpers
2. Black Pirates
3. CrazyBalls II.
4. Hop Trop PANTHERS
5. Orca Atlantic

1. Gambrinus Jumpers
2. DogDRAGONS 3
3. GYPSIES
4. Too X-treme
5. Skyball TWISTER
6. West Pole

1. CrazyBalls III.
2. R.U.P.em
3. ALEA – TÝM SNŮ
4. GKSK Cani-Ball Steady
5. NIMBUS Hop Trop
6. GREEN „P“ PIRATES

1. Nextra
2. Stimulant PSYchosis
3. Golden Bullet Jumpers
4. LAVINA GAMA

2013

Budějcký xtreme 2013

Výsledky jednotlivých divizí:

1.Unleashed Blade Runners
2.LAVINA ALFA
3.Bandits
4.Hop Trop PRAGUE
5.Tornado fighters

1.DogDRAGONS
2.PINK PIRATES
3.THE REBELS I
4.ALEA – TÝM NADĚJE
5.LAVINA DELTA
6.CrazyBalls I.
7.R.U.P.

1.Tornados Fireballs
2.Blue Bandits
3.X-treme
4.Hop Trop HURRICANE
5.Pilsen 2 F.A.S.T.

1.THE REBELS II
2.Budweis Fly
3.Pilsen F.A.S.T.
4.LAVINA BETA

1.Unleashed Road Runners
2.Hop Trop PANTHERS
3.CrazyBalls II.
4.Skyball Wind
5.Black Pirates
6.KOSATKY 1
7.DogDRAGONS 2
8.Too X-treme

1.Tornados Lightnings
2.THE REBELS III
3.NIMBUS Hop Trop
4.PINK PAWS
5.ALEA – TÝM SNŮ
6.ALEA – tým XXXL

1.GREEN „P“ PIRATES
2.Free X-treme
3.Nextra
4.Skyball Breeze
5.Fellnasen Express
6.Alea – noční můra
7.R.U.P.em

O Kaplický poklad 2013

Výsledky jednotlivých divizí:

1.ALEA – TÝM NADĚJE
2.Budweis Fly
3.Too X-treme
4.ALEA – TÝM SNŮ

1.X-treme
2.ALEA-TÝM XXXL
3.Nextra
4.South Bohemias Speedy Paws (DIS)

Turnaj sladkých nadějí 2013

Výsledky jednotlivých divizí:

1.Hop Trop PRAGUE
2.LAVINA ALFA
3.DogDRAGONS
4.LAVINA DELTA
5.CrazyBalls I.
6.PINK PIRATES
7.THE REBELS I

1.X-treme
2.Hop Trop HURRICANE
3.ALEA – TÝM NADĚJE
4.Pilsen 2 F.A.S.T.

1.Pilsen F.A.S.T.
2.LAVINA BETA
3.TSUNAMI 1
4.THE REBELS II

1.CrazyBalls II.
2.KOSATKY 1
3.ŠpicaHópači Brno
4.DogDRAGONS 2

1.Hop Trop PANTHERS
2.Black Pirates
3.Too X-treme
4.GREEN „P“ PIRATES
5.THE REBELS III

1.CrazyBalls III.
2.NIMBUS Hop Trop
3.ALEA – TÝM SNŮ
4.Dajavera Y Fitmin
5.LAVINA GAMA

Mistrovství ČR ve flyballu 2013

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Lavina alfa
2. Hop Trop PRAGUE
3. The Rebels I
4. DogDRAGONS
5. Lavina Delta
6. PINK PIRATES
7. CrazyBalls I.
8. Hop Trop HURRICANE
9. Pilsen 2 F.A.S.T.
10. X-treme
11. R.U.P.
12. Lavina beta

O pohár Flyball Clubu ČR 2013

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Pilsen F.A.S.T.
2. The Rebels II
3. Alea – tým naděje
4. DogDRAGONS 2
5. CrazyBalls II.
6. Black pirates
7. The Rebels III
8. R.U.P.em
9. Hop Trop PANTHERS
10. Alea – tým snů
11. NIMBUS Hop Trop
12. ORCA Trmice 1

Mistrovství BCCCZ 2013

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Lavina alfa
2. CrazyBalls I.
3. R.U.P.
4. The Rebels I
5. Pink Pirates
6. Lavina delta

1. Tsunami 1
2. The Rebels II
3. Pilsen F.A.S.T.
4. Budweis Fly
5. Pilsen 2 F.A.S.T
6. Lavina beta

1. Kosatky 1
2. The Rebels III
3. Crazy Balls II.
4. ForPes Pohoda
5. Black Pirates
6. ORCA TRMICE 1

1.Too X-treme
2.Green „P“ Pirates
3.Lavina gama
4.CrazyBalls III.
5.R.U.P.em

Crazy Cup 2013

Výsledky jednotlivých divizí:

1.LAVINA ALFA
2.Hop Trop Prague
3.DogDRAGONS
4.THE REBELS I

1.LAVINA DELTA
2.CrazyBalls I.
3.PINK PIRATES
4.ALEA – TÝM NADĚJE
5.R.U.P.

1.LAVINA BETA
2.Pilsen 2 F.A.S.T.
3.THE REBELS II
4.Hop Trop HURRICANE
5.TSUNAMI 2 – vlnky

1.Pilsen F.A.S.T.
2.X-treme
3.Black Pirates
4.DogDRAGONS 2
5.Hop Trop PANTHERS
6.KOSATKY 1

1.Budweis Fly
2.CrazyBalls II.
3.THE REBELS III.
4.NIMBUS Hop Trop
5.ORCA TRMICE 1
6.ALEA – TÝM SNŮ

1.Too X-treme
2.Dajavera Y Fitmin
3.LAVINA GAMA
4.R.U.P.em

Happy míček 2013

Výsledky jednotlivých divizí:

1.Lavina Alfa
2.Hop Trop Prague
3.The Rebels I.
4.Lavina Delta
5.Pink Pirates
6.DogDRAGONS

1.R.U.P.
2.CrazyBalls I.
3.Alea-tým naděje
4.Pilsen 2 F.A.S.T.
5.Hop Trop HURRICANE

1.Lavina Beta
2.The Rebels II.
3.Black Pirates
4.X-treme
5.Hop Trop PANTHERS
6.Pilsen F.A.S.T.

1.CrazyBalls II.
2.ForPes Pohoda
3.NIMBUS Hop Trop
4.The Rebels III
5.DogDRAGONS 2

1.ORCA TRMICE 1
2.Alea – tým snů
3.Lavina Gama
4.R.U.P.em
5.ForPes Rychlokvašky

1.Alea
2.BJ

Lukášovský drak 2013

Výsledky jednotlivých divizí:

1. The Rebels I
2. Lavina Alfa
3. DogDRAGONS
4. Lavina Delta
5. Hop Trop PRAGUE

1. R.U.P.
2. ALEA – TÝM NADĚJE
3. CrazyBalls I.
4. PINK PIRATES
5. Pilsen 2 F.A.S.T.

1. Hop Trop HURRICANE
2. TSUNAMI 1
3. LAVINA BETA
4. THE REBELS II
5. X-treme
6. KOSATKY 1

1. DogDRAGONS 2
2. CrazyBalls II.
3. Pilsen F.A.S.T.
4. Hop Trop PANTHERS
5. Budweis Fly
6. THE REBELS III

1.NIMBUS Hop Trop
2.GREEN „P“ Pirates
3.ALEA – TÝM SNŮ
4. LAVINA GAMA
5. Dajavera Y Fitmin
6. Too X-treme

1. B.J.
2. Alea

Eagers Cup 2013

Výsledky jednotlivých divizí:

1.Unleashed BladeRunners
2.BRABO’s THUNDERDOGS 1
3.THE REBELS I.
4.LAVINA ALFA
5.Hop Trop PRAGUE

1.CrazyBalls I.
2.The Burning Paws
3.Funny Jumpers
4.PINK PIRATES

1.DogDRAGONS
2.R.U.P.
3.LAVINA BETA
4.Pilsen 2 F.A.S.T.

1.Hop Trop HURRICANE
2.Xtreme
3.THE REBELS II
4.KOSATKY 1
5.Dalton Jumpers
6.Budweis Fly

1.GKSK Cani-Balls
2.Black Pirates
3.Unleashed Road Runners
4.ALEA-TÝM NADĚJE
5.CrazyBalls II.
6.ORCA TRMICE

1.TSUNAMI 1
2.GREEN „P“ PIRATES
3.Hop Trop PANTHER
4.DogDRAGONS 2
5. LAVINA DELTA

1.Nextra
2.THE REBELS III
3.BRABO`s THUNDERDOGS 2
4.NIMBUS Hop Trop
5.R.U.P.em
6.Gambrinus Jumpers
7.ALEA – TÝM SNŮ

1.Ex-Dreams
2.B.J.

O kosatčí ploutev 2013

Výsledky jednotlivých divizí:

1.Lavina „A“
2.Lavina „C“
3.Mušata
4.Lavina „B“
5.Little Pirates II.
6.X-treme surprise
7.The Rebels J-twins
8.Crazy Black


1.RUPíci
2.Rebelové Rebelíci
3.The Rebels
4.Little Pirates III
5.Best Rivals I.
6.Crazy Black and White
7.Crazy Brown
8.Létající veverky


1.Trmický snížek
2.Dráčata
3.Tsunami mini vlnky
4.x dream
5.Little Pirates I.
6.Trmická sluníčka
7.Best Rivals II.

2012

Budějická tlapka 2012

Výsledky jednotlivých divizí:

1.Hop Trop PRAGUE
2.Unleashed BladeRunners
3.THE REBELS I
4.DogDRAGONS
5.LAVINA ALFA

1.Tornados
2.Dajavera X Fitmin
3.CrazyBalls
4.KOSATKY 1
5.Unleashed NightMares
6.PINK PIRATES

1.Pilsen 2 F.A.S.T.
2.ALEA – TÝM NADĚJE
3.THE REBELS II
4.PINK PAWS
5.LAVINA BETA
6.ŠpicaHópači Brno
7.Hop Trop HURRICANE

1.Pilsen F.A.S.T.
2.Tornados Fireballs
3.ALEA – TÝM SNŮ
4.CrazyBalls I.
5.Mad Wolves
6.DogDRAGONS 2
7.Hop Trop PANTHERS

1.NIMBUS Hop Trop
2.ALEA – X-treme
3.GREEN „P“ PIRATES
4.THE REBELS III
5.Nextra
6.AQUINCUM DOZERS

1.BriSk MeRlottes
2.Budweis Fly
3.Dajavera Y Fitmin
4.Grey Pirates
5.Fellnasen Express

MČR ve flyballu 2012

Výsledky jednotlivých divizí:

1.LAVINA ALFA
2.The Rebels I
3.Hop Trop PRAGUE – zaběhli národní rekord 17,12s!!!
4.ALEA – tým Naděje
5.DogDRAGONS
6.Hop Trop HURRICANE
7.Pilsen 2 F.A.S.T.
8.CrazyBalls
9.Kosatky 1
10.Dajavera X Fitmin
11.Tsunami 1
12.The Rebels II

O Kaplický poklad 2012

Výsledky jednotlivých divizí:

1.Lavina BETA
2.NIMBUS HopTrop
3.ALEA-TÝM NADĚJE
4.Nextra

1.Lavina GAMA
2.ALEA-X-treme
3.Budweis Fly
4.BriSk MeRlottes
5.3 Pilsen F.A.S.T.

Mistrovství BCCCZ 2012

Výsledky jednotlivých divizí:

1. Hop Trop PRAGUE
2. Lavina alfa
3. DogDRAGONS
4. CrazyBalls
5. TSUNAMI 1

1. The Rebels II
2. Pilsen 2 F.A.S.T.
3. Dajavera X Fitmin
4. Kosatky 1
5. Hop Trop HURRICANE

1. Pilsen F.A.S.T
2. Kosatky 2
3. Alea – tým naděje
4. Lavina beta
5. Pink Paws

1. Hop Trop PANTHERS
2. CrazyBalls I
3. Green „P“ Pirates
4. Alea – X-treme

1. TSUNAMI 2-vlnky
2. Lavina gama
3. Kosatky 3
4. Budweis Fly
5. Mad Wolves
6. Dajavera Y Fitmin

Happy Míček 2012

Výsledky jednotlivých divizí:

1.Hop Trop PRAGUE
2.DogDRAGONS
3.LAVINA ALFA
4.PINK PIRATES

1.THE REBELS I.
2.CrazyBalls
3.Pilsen 2 F.A.S.T.
4.Hop Trop HURRICANE
5.Dajavera X Fitmin

1.KOSATKY 1
2.ALEA-TÝM NADĚJE
3.THE REBELS II
4.Hop Trop PANTHERS
3.KOSATKY 2
6.CrazyBalls I.

1.LAVINA BETA
2.ALEA-X-treme
3.GREEN „P“ PIRATES
4.DogDRAGONS 2
5.Pilsen F.A.S.T.

1.NIMBUS Hop Trop
2.Nextra
3.THE REBELS III
4.Dajavera Y Fitmin

Turnaj sladkých nadějí 2012

Výsledky jednotlivých divizí:

1.Hop Trop PRAGUE
2.LAVINA ALFA
3.PINK PIRATES
4.DogDRAGONS

1.THE REBELS I.
2.Hop Trop HURRICANE
3.Dajavera X Fitmin
4.CrazyBalls
5.TSUNAMI 1

1.KOSATKY 1
2.Crazy Balls I.
3.GREEN „P“ PIRATES
4.KOSATKY 2
5.LAVINA BETA
6.Hop Trop PANTHERS
7.THE REBELS II
8.ALEA-X-treme

1.ALEA-TÝM NADĚJE
2.NIMBUS Hop Trop
3.DogDRAGONS 2
4.PSYchosis Flyball Team
5.THE REBELS III
6.BriSk Merlottes

1.Nextra
2.Dajavera Y Fitmin
3.LAVINA GAMA
4.TSUNAMI 2-vlnky
5.Budweis Fly

1.Pussa+DD
2.Mia+Scotty
3.Hottie+Scotty
4.Pepina+Lucky
5.Monty+Amy

Lukášovský drak 2012

Výsledky jednotlivých divizí:

1.LAVINA ALFA
2.Hop Trop PRAGUE
3.DogDRAGONS
4.PINK PIRATES

1.CrazyBalls
2.KOSATKY 1
3.Hop Trop HURRICANE
4.TSUNAMI 1
5.Dajavera X Fitmin
6.Pilsen 2 F.A.S.T.
7.THE REBELS I

1.THE REBELS II
2.KOSATKY 2
3.CrazyBalls I.
4.Hop Trop PANTHERS
5.ALEA-TÝM NADĚJE

1.Pilsen F.A.S.T.
2.LAVINA BETA
3.DogDRAGONS 2
4.ALEA-X-treme
5.NIMBUS Hop Trop
6.Dajavera Y Fitmin
7.GREEN „P“ PIRATES

1.THE REBELS III
2.LAVINA GAMA
3.Budweis Fly
4.TSUNAMI 2-vlnky

Eager´s cup 2012

Výsledky jednotlivých divizí:

1.Unleashed BladeRunners
2.BRABO´s THUNDERDOGS
3.Hop Trop PRAGUE
4.DogDRAGONS
5.LAVINA ALFA
6.PINK PIRATES

1.Lucky Jumpers
2.Dajavera X Fitmin
3.THE REBELS I
4.CrazyBalls
5.Austrian Flyball Chilis
6.Pilsen 2 F.A.S.T.
7.KOSATKY 1

1.Hop Trop HURRICANE
2.GKSK Cani-Ball BLUE
3.TSUNAMI 1
4.THE REBELS II
5.LAVINA BETA
6.Unleashed NightMares

1.Hop Trop PANTHERS
2.GREEN „P“ PIRATES
3.ALEA-X-treme
4.ALEA-TÝM NADĚJE
5.KOSATKY 2

1.CrazyBalls I.
2.Pilsen F.A.S.T
3.Nimbus Hop Trop
4.BRABO´s THUNDERDOGS 2
5.DogDRAGONS 2

1.GKSK Cani-Ball RED
2.Nextra
3.LAVINA GAMA
4.THE REBELS III
5.Dalton Jumpers
6.TSUNAMI 2-vlnky
7.Happy Jumpers
8.Budweis Fly

O kosatčí ploutev 2012

Výsledky jednotlivých divizí:

1.Crazy Citrons
2.Crazy speed
3.NPG 2
4.Rebeláčci 2
5.Rebeláčci 1
6.Crazy Ears


1.Kosatčata 1
2.Lavina 2
3. Lavina 1
4. NPG 1
5.Crazy Esa
6.Neřešto
7.Tsunami 2


1.Dráčci
2.Fast foots
3.Tsunami 1
4.Kosatčata 2
5.Tsunami 3
6.Kosatčata 3


EFC 2012

2011

Budějická tlapka 2011

Výsledky jednotlivých divizí:

1.Flying Dogs@Work
2.Lavina Alfa
3.DogDRAGONS
4.Tornado´s
5.Hop Trop PRAGUE

1.Pilsen 2 F.A.S.T.
2.Tsunami 1
3.Dajavera Fitmin team
4.The Rebels III
5.Hop Trop HURRICANE
6.Kosatky 1
7.Roadrunners X-treme team

1.Hop Trop PANTHERS
2.Lavina Beta
3.ALEA – X-treme
4.Alea – tým naděje
5.Walking Dogs@Work

1.NIMBUS Hop Trop
2.Kosatky 2
3.The Rebels II
4.Pilsen F.A.S.T.
5.Pink Paws

1.The Rebels I
2.Flying Devils Tirol
3.Green „P“ Pirates
4.Alea – Minimax
5.BriSk MeRlottes
6.Nextra

Mistrovství ČR ve flyballu 2011

Výsledky jednotlivých divizí:

1.LAVINA ALFA
2.DogDRAGONS
3.Hop Trop PRAGUE
4.ALEA-TÝM NADEJE
5.PINK PIRATES
6.Pilsen F.A.S.T.
7.Hop Trop HURRICANE
8.THE REBELS III
9.KOSATKY 1
10.Hop Trop PANTHERS
11.GREEN „P“ PIRATES
12.THE REBELS II

Happy míček 2011

Výsledky jednotlivých divizí:

1.LAVINA ALFA
2.Hop Trop HURRICANE
3.Hop Trop PRAGUE
4.DogDRAGONS

1.Pilsen 2 F.A.S.T.
2.KOSATKY 1
3.The Rebels III
4.Dajavera Fitmin team

1.Green „P“ Pirates
2.LAVINA BETA
3.ALEA-X-treme
4.Hop Trop PANTHERS
5.The Rebels II
6.Alea – Tým naděje